Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

Koncert Kultura pod Choinkę

Święta to magiczny czas, podczas którego często podsumowujemy ostatni rok. Ten był wyjątkowo ciężki dla wszystkich, w tym dla ośrodków kultury, zespołów i artystów.

Kolejny raz Akademickie Centrum Kultury Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie organizuje występ „Kultura pod Choinkę”, który to jest zwieńczeniem całorocznej pracy zrzeszonych w nim agend.

W tym roku występ będzie magiczny, ale odbędzie się w innych warunkach niż zwykle. Dzięki projektowi Studencka Kultura! – spotkania z kulturą online, realizowanemu dzięki środkom z Funduszu Przeciwdziałania COVID-19, zrealizowany on będzie w sposób zdalny, a obejrzeć będzie mógł go każdy, w całej Polsce, całkowicie bezpłatnie.

Podczas „Kultury pod Choinkę” wystąpi Zespół Pieśni i Tańca „Kortowo”, który reprezentuję grupę folklorystyczną spośród agend zrzeszonych w Akademickim Centrum Kultury. Zaprezentują oni na scenie tradycyjne kolędy i przyśpiewki bożonarodzeniowe oraz wystąpią w niezwykłych choreografiach, które będą ukłonem w stronę byłych pracowników i członków grupy.

Premiera koncertu “Kultura pod Choinkę” odbędzie się na Facebooku, zapraszamy!

grudzień 23 2020

Szczegóły

Data: 23 grudnia 2020
Czas: 19:00 - 20:00
Kategoria wydarzenia:
Wydarzenie Tagi:, , , , , ,
Strona WWW: Odwiedź witrynę wydarzenia

Miejsce wydarzenia

Wydarzenie premierowe