Koncert zespołu Sonbird

Za nami pierwszy koncert realizowany w ramach projektu Studencka Kultura! – spotkania z kulturą online, stworzonego dzięki wsparciu ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19. W sobotę 12 grudnia na naszej scenie wystąpił zespół Sonbird – gościliśmy czterech młodych muzyków z Żywca, którzy bywają określani mianem „nadziei polskiej muzyki”.

Sobotni koncert był pełen emocji, chłopaki zagrali swoje najbardziej znane numery, poruszyli serca widzów, którzy w komentarzach podczas transmisji wielokrotnie powtarzali, że na ten koncert czekali od wielu miesięcy i chcą więcej. Organizacja tego wydarzenia okazała się więc strzałem w dziesiątkę! Pokazują to także statystyki: wydarzenie zyskało duży rozgłos, trafiliśmy do ponad 26 000 odbiorców! Widzowie chętnie brali udział także w organizowanym na Instagramie konkursie, dzięki czemu my mogliśmy zobaczyć jak świetnie bawią się podczas koncertu!

Wiemy, że koncerty online nie są w stanie zastąpić tych na żywo. Wszyscy tęsknimy za śpiewaniem piosenek ulubionych artystów pod sceną, zabawą z kilkunastotysięczną publiką oraz emocjami, które temu wszystkiemu towarzyszą. Mamy jednak nadzieje, że wydarzenia realizowane w ramach projektu Studencka Kultura! – spotkania z kultura online, koncerty pozwolą wszystkim na czerpanie z kultury tego, co najlepsze!

Do zobaczenia na kolejnych koncertach online! Zapraszamy do ich oglądania na Facebooku oraz w serwisie YouTube, a także do uczestnictwa w kolejnych konkursach na Instagramie!