Koncert Baranovskiego

Na scenie w Centrum Konferencyjnym UWM gościliśmy wczoraj Baranowskiego! Wydarzenie, jak wszystkie z cyklu Studencka Kultura – spotkania z kulturą online, udało się zrealizować dzięki środkom z Funduszu Przeciwdziałania COVID-19.

Artysta zaprezentował swój repertuar grając dla widzów zgromadzonych przed ekranami swoich komputerów czy smartfonów, co jednak nie przeszkodziło mu w przekazaniu im ogromu energii. Wykonał swoje najbardziej znane radiowe przeboje, jak chociażby „Czułe miejsce” czy „Lubię być z nią” w wersji akustycznej.

Dziękujemy za to, że byliście z nami! Do tej pory transmisję z koncertu obejrzało kilka tysięcy osób! Oznacza to bez wątpienia, że i ten występ przypadł Wam do gustu. Już wkrótce na naszym Instagramie @studenckakultura ogłosimy zwycięzców konkursu, w którym można było wziąć udział podczas koncertu.

Już dziś znowu spotkamy się w ramach Studenckiej Kultury! Tym razem wystąpi dla Was zespół Brylanty&Bażanty – zapraszamy do wspólnego oglądania i zabawy już o godzinie 19:00.

 

Patronat medialny nad projektem objęli: Radio ESKA, Radio UWM FM, Gazeta Olsztyńska, Ukiel Magazinn oraz portale Muzyczna Polska.pl, Student.pl, dlaStudenta.pl oraz StudentNews.pl.

Partnerami projektu są: Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego UWM, Parlament Studentów Rzeczypospolitej Polskiej, Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie, Forum Uniwersytetów Polskich, Komisja Wyższego Szkolnictwa Medycznego, Forum Uczelni Technicznych.